Naujo naudotojo registracija

← Grįžti į pradinį puslapį

Atsižvelgdami, į tai, kad visoje Europos Sąjungoje nuo 2018 m. gegužės 25 d. pradedamas taikyti naujasis Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas ir gerbdami Jūsų asmens duomenų privatumą, norime įsitikinti, ar sutinkate mums perduoti tvarkyti savo asmens duomenis (tokius kaip vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, adresas, informacija apie darbovietę, darbo stažą ir kvalifikaciją, jos tobulinimo faktus, kompetencijos, duomenys apie veiklą skaitmeninių mokymo priemonių elektroninėje erdvėje „Ugdymo sodas“ (toliau – Ugdymo sodas)) registracijos ir paveikumo analizės Ugdymo sode, registracijos į kvalifikacijos tobulinimo renginius ir naujienlaiškių siuntimo tikslais sutikimo teisiniu pagrindu.

Jūsų tvarkomų asmens duomenų valdytojas yra Nacionalinė švietimo agentūra, įstaigos kodas 305238040, buveinės adresas K. Kalinausko g. 7, Vilnius.

Pažymime, kad galimybė naudotis Ugdymo sodu suteikiama ir registruotiems, ir neregistruotiems vartotojams. Tačiau bet kuriuo atveju, jei norite sukurti savo paskyrą ir naudotis registruotiems vartotojams suteikiamomis platesnėmis galimybėmis, prašome Jūsų pateikti registracijai būtinus asmens duomenis.

Jūs galite rinktis nepateikti informacijos apie save, tačiau tokiu atveju mes negalėsime jums suteikti galimybės naudotis registruotiems vartotojams prieinamomis galimybėmis. Informuojame, kad Jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis anksčiau nurodytais tikslais.

Sutinku

Pagalba

Ateityje, kai registravimasis bus atliekamas per Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformą, asmens kodo nebeprašysime. Asmens kodas reikalingas duomenų mainams su pedagogų ir mokinių registrais, asmeniniai duomenys Ugdymo sode yra patikimai saugomi.

Nors sistema ir perspėja, jei įrašytas asmens kodas neatitinka taisyklių, bet leidžia išsaugoti bet kokią skaičių kombinaciją...

Atkreipkite dėmesį į tai, kad kitaip nei Pievoje, prisijungimo duomenys Ugdymo sodo duomenų bazėje saugomi užkoduoti, todėl juos galite žinoti tik Jūs ir niekas kitas (užsirašykite arba įsiminkite juos!). Jei pamiršote, yra galimybė juos pasikeisti, tereikia tik vieno – teisingai įrašyto pašto adreso. Jei suklydote, pašto adresą gali ištaisyti sistemos administratorius (ugdymo.sodas@nsa.smm.lt).

Susikūrę prisijungimo duomenis, galėsite prisijungti prie sistemos, bet tam, kad galėtumėte joje dirbti, Jums vėliau teks susikurti reikiamą paskyrą.