Naujiena

2020-02-13 12:03 | Šaltinis: Nacionalinė švietimo agentūra

Š. m. vasario 20 d. (ketvirtadienį) 14.00–14.30 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Vilniaus rajono  savivaldybės mokyklų išskirtinumas įtraukiojo ugdymo srityj...

Aplinka skirta pedagogų kvalifikacijai tobulinti: tvarkyti savo kompetencijų aplanką, registruotis į renginius.

Renginių kalendorius

  "Menų dūzgės 2019"

Mokyklų tinklai

Visos dienos mokykla

 

Mokytojo TV –  virtuali erdvė, kur visi švietimo sistemos dalyviai – mokytojai, mokiniai, tėvai, bibliotekininkai, švietimo specialistai – ras sau vertingos vaizdo informacijos aktualiomis švietimo temomis.

Kviečiame žiūrėti tiesiogines vaizdo transliacijas internetu švietimo bendruomenei aktualiomis temomis, pateikti savo įžvalgas ar užduoti klausimus transliacijų dalyviams.

Tiesioginių vaizdo transliacijų tinklelyje rasite planuojamas transliacijas ir trumpas jų anotacijas. Maloniai kviečiame iš anksto siųsti klausimus atsakingam už transliaciją asmeniui.

 

kviečia naudotis ES struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ sukurtais įvairių mokomųjų dalykų 1–8 klasių pamokų veiklų aprašais.

 

„... kūrybingumas neužgimsta žmogaus galvoje, bet atsiranda kaip žmogaus minčių ir socialinio-kultūrinio konteksto sąveikos vaisius. Tai daugiau sisteminis, o ne individualus reiškinys.“ M. Csikszentmihalyi

Kviečiame apsilankyti Medijų ir informacinio raštingumo ugdymo mokykloje. Šiame skyriuje pateikiame metodinę medžiagą mokytojams, taip pat naudingų straipsnių ir vaizdo įrašų visiems, norintiems geriau suprasti medijas. Mūsų tikslas – padėti mokytojams, bibliotekininkams, mokiniams efektyviau naudotis medijomis ir įvairiais kitais informacijos šaltiniais.